Zapisy do przedszkola

PRZEDSZKOLE PRZASNYSZ
ul. Szosa Ciechanowska 6;
06 – 300 Przasnysz
Magdalena Sternal 508 381 371 lub 506979125
email:akademiasmerfa@wp.pl

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIOWA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA KARTA INFORMACYJNA DZIECKA

PRZEDSZKOLE CIECHANÓW
ul. Armii Krajowej 45;
06 – 400 Ciechanów
Magdalena Sternal 508 381 371
email:akademiasmerfa@wp.pl

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KARTA ZGŁOSZENIOWA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA KARTA INFORMACYJNA DZIECKA

DRODZY RODZICE

Decyzja o zapisaniu dziecka do danego przedszkola poprzedzona jest wnikliwą analizą oferty edukacyjnej każdej z rozważanych placówek. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najkorzystniejszą ofertę z programem, który opierał się będzie na rozwijaniu indywidualnych umiejętności każdego podopiecznego. Niezależnie, czy odnajdzie w sobie pasję do muzyki, sportu czy nauki języków obcych. Naszym celem jest wspomaganie rozwoju i wczesna edukacja każdego małego człowieka. Chcąc przygotować dzieci do ułatwionego „startu” w życie szkolne, a także dać im solidne podstawy umożliwiające osiągnięcie sukcesów w dalszej edukacji szkolnej, pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające odkryciu w dziecku jego naturalnych predyspozycji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, rozwojowi dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i pielęgnowaniu jego talentów.

Zapewniamy: 

 • opiekę nad dzieckiem w dni robocze w godzinach od 7:00 do 17:00 (przedszkole czynne jest w okresie ferii zimowych i wakacji)
 • opłata wpisowa pobierana przy składaniu dokumentów jest przeznaczana na zamówienie artykułów papierniczych i do zajęć plastycznych dla dziecka. Należy ją uiścić w momencie składania dokumentów do placówki.
 • wykwalifikowaną kadrę, z doświadczeniem, cierpliwością i wielkim sercem do pracy z dziećmi
 • różnorodny program zajęć dydaktycznych zgodny z podstawą programową MEN
 • zajęcia dodatkowe: codziennie j. angielski , nauka tańca, gimnastyka korekcyjna, logopedia, religia (w ramach opłaty stałej)
 • opiekę logopedy – bieżąca obserwacja oraz diagnoza;
 • gwarantujemy zbilansowane, pełnowartościowe i przede wszystkim smaczne posiłki,
 • zajęcia edukacyjno – rozwojowe odbywają się w placówce, w plenerze  i na naszym placu zabaw,
 • w przedszkolu można zorganizować urodziny swojej pociechy
 • ciekawe zajęcia z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych,
 • liczne atrakcje, spotkania z ciekawymi ludźmi – przedstawicielami róznych zawodów  i wycieczki do interesujących miejsc

Drodzy Rodzice, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin naszej placówki. W czasie spotkania, rodziców zapraszamy do obejrzenia całego przedszkola, sal, placu zabaw, jadalni. Odpowiadamy na nurtujące Państwa pytania, podglądamy funkcjonwanie grup.